akademik çeviri

TERCÜME SÜRECİ

TERCÜME EDİLMESİ İSTENEN METNİN TARAFIMIZA GÖNDERİLMESİ

Tercüme ettirmek istediğiniz akademik metninizi info@universitetercume.com adresine e-posta ile gönderebilirsiniz. E-postanız gün içerisinde en kısa sürede yanıtlanacak, size tercüme süresini ve fiyatını da içeren detaylı bilgi iletilecektir.

TERCÜMENİN TAMAMLANMASI

E-posta ile fiyat ve süre konusunda onayınızın alınmasının ardından, metniniz konusuna göre ilgili uzmanımıza iletilir. Tercüme bittikten sonra, anadili İngilizce olan editörler tarafından kontrol edilir ve proofreading kurallarına göre düzenlenir.

TERCÜME TESLİMİ

Metniniz tercümesi size bildirilmiş zaman içerisinde word dosyası olarak size teslim edilir. Metniniz biri son metin, diğeri ise editörün çeviri sonrası yaptığı değişiklikleri gösteren düzeltme metni olmak üzere iki kopya halinde e-posta ile teslim edilir. Aksi talep edilmedikçe, teslim edilen işler bir hafta içerisinde, gizlilik kurallarımıza bağlı olarak silinir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİSİ

Sadece akademik makale çevirisi konusunda uzmanlaşmış bir kurum olarak, yaptığımız çevirilerin yabancı dergi editörleri tarafından yalnızca dil nedeniyle reddedildiği durumlarda metninizi ücretsiz olarak düzelteceğimizi, gerekirse baştan çevireceğimizi garanti ediyoruz.